کمپین نخریدن | کمپین نه به خرید خودرو | کمپین علی کریمی برای تحریم خودرو و طلا | کمپین #من_نمیخرم

Ali_karimi

کمپین علی کریمی برای تحریم خودرو و طلا

امروز توی اینستاگرامم پر از عکس‌های رنگی جام جهانی بود ولی یک سری عکس با پس زمینه پر رنگ و اغلب سیاه به چشم می‌خورد. گویا یک کمپین که علی کریمی شروع کننده اش هست توسط بسیاری از مردم و بازیگران و ورزشکاران و... پخش می‌شود.  سوالی که به ذهن می‌‌رسه جواب دادن یا شکست خوردن این نوع کمپین‌ها و سابقه‌ی این نوع حرکات است.  درباره عرضه و تقاضا و رفتار مصرف کننده در این کمپین و تاثیرات آن در دو پست جداگانه نوشته‌ام که پست اول را در اینجا بخوانید و در حال تایپ پست دوم هستم که لینکش رو همینجا قرار میدم.

نظر شما در مورد کمپین #من_نمیخرم چیست؟ آیا کمپین #من_نمی خرم می تواند درمانی برای گرانی های اخیر در برخی از کالاها باشد؟ آیا راه حل دیگری در ذهنتان وجود دارد تا آن را با ما و دیگر مخاطبین به اشتراک بگذارید؟ کمپین #من_نمی خرم تا چه حد فراگیر خواهد شد؟ (به نقل از این وبسایت)

این موضوع را با دوستان و همکارانتان به اشتراک بگذارید.

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 لیست نظرها
1 پاسخ ها با این نظر
0 دنبال کنندگان
 
جدیدترین نظر
پرطرفدارترین نظر
2 نویسنده ی نظر
pourya_alinezhadFatemeh نویسنده ی جدیدترین نظر
  اشتراک  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
به من خبر بده
Fatemeh
مهمان
Fatemeh

این کمپین ها عموما یک موج احساسیه و تفکر منسجم سیاسی پشتش وجود نداره به نظرم…با اینکه به صورت تئوری شاید کاملا حرف قشنگ و به جایی باشه اما در عمل برای قشر عادی جامعه بسیار سخت میشه و درواقع عملی نیست که از کل نیازمند های اولیه ی زندگی خودش بخواد بگذره و مثلا تمام اقلام من جمله خوراک پوشاک مسکن و یا ماشین رو خریداری نکنه(چون همه چی گرون شده)البته با این گرونی عملا بخواد هم نمیتونه بخره نه اینکه بخواد و قدرت خرید رو داشته باشه و با توجه به کمپین نخره! به نظرم این تحریم کردن… بیشتر بخوانید »